DEĞERLER

DEĞER ÖNERMESİ

Delta Marine müşterilerine üzerine yapacakları yatırımın karşılığını istedikleri gibi alabilmelerini sağlayacak bir gemiye sahip olmaları için etkili ve güvenilir tasarım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunar. Delta Marine’nin tasarladığı gemiler müşterilerinin istediği işlevleri tam olarak yerine getiren, sağlam, ekonomik, konforlu, estetik ve çevreci ürünlerdir.

İLKELER

Delta Marine tüm gemi tasarımı ve danışmanlık projelerinde aşağıdaki değerleri her türlü koşulda koruyarak çalışmayı prensip edinmiştir.
  Müşteri memnuniyeti
  Mesleki etik
  Çevrecilik
  Yenilikçilik
  Sürekli gelişim
  Çözüm odaklılık

VİZYON

e.e = e²
Delta Marine’nin vizyonu çevre-dostu olma bilincinin ve verimlilik anlayışının sürekli gelişen teknolojik araçlar sayesinde yaygınlaştığı ve denizcilik sektöründe kolaylıkla uygulanabildiği bir dünya ve gelecektir.

MİSYON

Delta Marine
  müşteri taleplerini eksiksiz karşılayan, mevcut ulusal ve uluslararası kuralların gereklerine uyan, güncel teknoloji ve mühendislik bilgilerinin kullanıldığı gemi tasarım ürünlerini yaratmayı,

  bu tasarımları çevrecilik, ergonomi, estetik, konfor ve mühendislikte sanat kavramları ile geliştirerek en verimli gemilerin inşasına katkıda bulunmayı,

  gemi üzerine yapılan yatırımın karşılığını en kazançlı şekilde alınabilmesi için kritik mühendislik konularında çözüm danışmanlığı yapmayı görev edinmiştir.